اردوی تمرینی تیم ترامپولین اصفهان در خانه ژیمناستیک شهرستان لردگان

تیم ترامپولین استان اصفهان به دعوت هیات ژیمناستیک شهرستان لردگان برای افتتاح رشته ترامپولین در شهرستان لردگان صبح روز سه شنبه 1398/03/14وارد شهرستان لردگان شداست.

بعداز یک استراحت کوتاه با تیم منتخب ترامپولین شهرستان لردگان تمرین مشترک را شروع کرداند.بعد از چند ساعت تمرین مشترک به رسم مهمان نوازی بچه های ترامپولین استان اصفهان به دعوت هیات ژیمناستیک شهرستان لردگان اردوی ورزشی رفتینگ (قایق سواری در بزرگ ترین رفتینگ کشور که واقع در شهرستان لردگان میباشد شداند.بعد از 4 ساعت قایق سوار وصرف نهار در کناررود خانه ارمند به خوابگاه برگشته و مجددا تمرین مشترک خود را شروع کرداند

جناب آقای علیرضا قیامی مربی تیم ترامپولین اصفهان با دیدن شرایط فنی ( داشتن خوابگاه واقع در سالن ژیمناستیک. اتاق های بازی برای خانواده ها و بچه ها .اتاق مشاوره تغذیه و روانشناس. سامانه حضور غیاب وغیر….هیات ژیمناستیک شهرستان لردگان را در سطح بالای از لحاظ فنی در کشور دانسته اند .با افتتاح کمتر از دوسال رشته ژیمناستیک در شهرستان لردگان پیشرفت چشم گیر بچه های شهرستان بیان داشته اند که در آیند نزدیک شاهد پیشرفت ژیمناست های این شهرستان در مسابقات کشوری خواهیم بود.

صبح روز چهار شنبه با پیوستن قهرمان آسیایی رشته ترامپولین جناب آقای مهدی آذر مهر به اردوی تمرینی ترامپولین شهرستان لردگان همراه بچه ها به دیدن بزرگ ترین آبشار های کشور واقع در شهرستان لردگان رفته اند بعد از تفریح 6 ساعت بعدازظهر به سالن برگشته و مجددا با حضور آقای آذر مهر تمرین خودر را درشهرستان شروع کرده اند.

در این اردوی تمرینی دبیر هیات ژیماستیک شهرستان لردگان جناب آقای محمد علی نادری بیان داشته اندکه انشا الله با کمک گرفت از جناب آقای مهدی آذر مهر قهرمان آسیایی و کشوری که قرار بر این شد که مسئولیت رشته ترامپولین شهرستان را عهد دار باشند. در آیند شاهد کسب مقام های قهرمانی بچه های رشته تازه تاسیس ترامپولین شهرستان باشیم .

جناب آقای ابوالفضل فرخی رئیس هیات ژیمناستیک شهرستان لردگان از تیم ترامپولین استان اصفهان ومربی باتجربه این تیم جناب اقای علیرضاقیامی وقهرمان خوش اخلاق ترامپولین آقای مهدی آذر مهر برای حضورشان در افتتاح رشته ترامپولین تقدر و تشکر ویژه ای داشته اند باذکر اینکه این اردو کمک بزرگی به ژیمناستیک شهرستان خواهد کرد و در آیند شاهد آن خواهیم بود .

روابط عمومی هیات ژیمناستیک شهرستان لردگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

چالش مانکن بسیار زیبا از بچه های ژیمناستیک لردگان

د ژوئن 17 , 2019
لحظ های به یاد ماندنی در سالن زیمناستیک ژیمناستیک لردگان در شروع کمتر از دوسال خود شاهد تغیرات زیاد از لحظ فنی مبود و آرزوی موفیت برای این رشته نو پا در شهرستان می باشیم.

آمار وبسایت