حضور نمایندگان استان چهارمحال بختیاری در مسابقات کشوری منطقه ۴

مسابقات کشوری ژیمناستیک هنری منطقه ۴ کشور که به میزبانی استان کهگیلویه و بویراحمد در سه وسیله(زمینی،پرش خرک،وخرک حلقه ) در تاریخ ۹۸/۰۶/۲۸روز پنجشنبه در شهر یاسوج برگزار می گردد..
در این رقابت تیم ژیمناستیک هنری شهرستان لردگان به نمایندگی استان چهارمحال بختیاری در این دوره مسابقات حضور پیدا می کند.
تیم اعزامی ..

سرپرست : محمدیار قنبری
مربی تیم :ابوالفضل فرخی

ورزشکاران :
علیرضا قنبری
سهیل محمودی
محمد یاسین تقی پور
طاها قنبری

عکس تیم منتخب در کنار آقای عبدالله جامعی اولین گیرنده مدال برنزه آسیای کشور


عکس در حین مسابقه

فیلم های های اجرایی

اجرای پرش خرک محمد یاسین تقی پور با این شرایط که این وسیله برای تیم نوجوانان و جوانان آماده شده بود باز با این شرایط ژیمناستیک خردسال تیم استان توانسته اجرای زیبای در این وسیله داشته باشد..

تیم ژیمناستیک استان چهارمحال و بختیاری با اینکه از لحاظ تفاوت سنی با دیگر تیم ها اختلاف سنی زیادی داشته اما باز با این حال در حرکات زمینی توانسته امتیاز خوبی کسب کند
ولی متاسفانه در وسیله پرش خرک و خرک حلقه به دلیل آشنا نبودن تیم با این دو وسیله وبرای اولین بار بود که تیم این دو وسیله را از نزدیک تجربه کردبود و متاسفانه نتیجه خوبی در این وسایل کسب نکرده .

تیم استان به عنوان کوچک ترین شرکت کنندها و تیم اخلاق این دوره از مسابقات معرفی شد.و به عنوان یاد بو د جوایز از طرف عوامل اجرای این دوره از مسابقات به این تیم خردسال
اهدا کشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

حضورنماینده استان آقای ابوالفضل فرخی در دوره ارتقاء دراستان اصفهان

پ سپتامبر 26 , 2019
این دوره که در تاریخ ۹۸/۰۷/۰۲ در استان اصفهان در خانه ژیمناستیک شروع شده حضور پیدا کردند.. این دوره به مدرسی جناب آقای جمشید آبام از قهرمان پرور تیم ملی برگذار شد.

آمار وبسایت